آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / فروشگاه اینترنتی کنسول بازی

فروشگاه اینترنتی کنسول بازی

بهترین فروشگاه های اینترنتی چه وِزگی هایی دارند؟ این فروشگاه ها چه کنسول هایی دارند؟ تفاوت فروشگاه اینترنتی با فروشگاه معمولی در چیست؟ قیمت ها چه تفاوتی دارند؟
فروشگاه های اینترنتی شیوه جدیدی در ارائه محصول به مشتری ها می باشند فروشگاه های اینترنتی در معرفی مدل های جدید نیز نقش بسزایی دارند تا انجا که برخی مدل های تازه به بازار آمده برای اینکه به مشتری ها معرفی شوند سریع به سرغ فروشگاه های اینترنتی می روند این فروشگاه ها در ایران آن طور جا نیفتاده اند اما در کشور های اروپایی و آمریکا به یک شویه برای خرید تبدیل شده اند و خریداران با یک ثبت سفارش ساده و فشار دادن چند کلید بدون کشیدن دردسر ترافیک و سایر مشکلات زمان خرید می توانند خیلی راحت یک محصول مانند کنسول بازی را بخرند حتی کار به جایی رسیده که نیاز های روزمره خود را نیز از طریق همین فروشگاه ها می انجام می دهند کاراهایی مانند خرید روزانه.

چه مدلی از کنسول فروش میرسد؟

در فروشگاه های مجازی مدل های زیادی عرضه و به فروش میرسد اما در دسته بندی کلی یک سری از کنسول ها تازه معرفی شده اند و مدل های زیادی از آن معرفی نمی شود و سری بعدی کنسول های پرفروش بازار هستند که درآمد عمده فروشگاه را این کنسول ها تامیین می کنند و قسمت بعد سی دی های بازی و کارت های حافظه و دستگیره ها و در کل لوازم جانبی کنسول بازی در قسمتی نیز اطلاعاتی در باره کنسول ها و مشخصات آن ها می باشد و حتی درباره بازی ها نیز صحبت می شود و راهنمایی درباره نحوه خرید.
تفاوت های زیادی بین فروشگاه های مجازی و حقیقی وجود دارد یکی از این تفاوت ها تفاوت قیمت می باشد که قیمتات این فروشگاه ها معمولا پایینتر می باشد.
منبع: مرکز بازی های رایانه ای

مطلب پیشنهادی

کنسول بازی

فروش انواع کنسول بازی ورژن جدید

کنسول های بازی تولید شده در ورژن های جدید دارای چه مشخصاتی می باشند و …

پاسخی بگذارید