آراد برندینگ
خانه / کنسول بازی سگا / مرکز فروش کنسول بازی سگا

مرکز فروش کنسول بازی سگا

کنسول بازی سگا مربوط به چه زمانی است؟ کنسول بازی سگا الآن چه قیمتی دارد؟ آیا خرید کنسول بازی سگا می تواند به صرفه باشد؟ سگا ساخت کدام کمپانی می باشد؟
شکرت سگا یک شرکت در زمینه بازی های رایانه ای است و در سال ۱۹۴۰ در ژاپن تاسیس شد و این کمپانی نام خود را از دو حرف اول کلمه های service و game گرفته است که در مجموع نام سگارا به خود گرفته است مردم کشور ما هم بعد از آتاری با سگا اشنا شدند و به در دهه شست هجری شمسی بچه ها بسیار به این کنسول علاقه پیدا کردند.

قیمت کنسول بازی سگا

اگر شما اقدام به خرید گرامافون بکنید شاید برای خیلی ها خنده دار باشد ولی خیلی ها اقدام به خرید می کنند و به عنوان یک کالای لوکس اما مشکل اینجست که دیگر صفحه گرامافون دیگر در بازر موجود نیست کنسول بازی سگا هم تقریبا این چنین حالتی را دارد و خرید آن صفرا شاید تجدید خاطرات باشد هر چند که اگر بتوانید چند تا بازی این کنسول را گیر بیاورید این کنسول قیمت پایینی دارد و یک کالای لوکس محسوب نمی شود.

بازی های معروف سگا

بازی های خاطره ای مانند قارچ خور یا به اسم دیگر ماریو، مجموعه بازی های سونیک، بازی کمیکس، بازی علاءالدین، بازی شینوبی، مجموعه بازی های رامبو، و خیلی از بازی های دیگر که شاید شما خاطرات زیادی را با آن ها داشته باشید.
کمپانی سگادر زمان خود توانست سود خوبی را از صنعت بازی های رایانه ای در بیاورد اما عمر آن هم کوتاه شد و او نتوانست مانند آ تاری خود را دوباره بالا بکشد و اسمش دوباره بر سر زبان ها بکشد.
منبع: مرکز بازی های رایانه ای

مطلب پیشنهادی

کنسول یازی سگا

نمایندگی فروش کنسول بازی سگا

در نمایندگی ها و فروشگاه های مربوطه، عرضه و فروش انواع کنسول بازی که کنسول …

پاسخی بگذارید