مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات کنسول بازی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

راهنمای کامل خرید کنسول Wii

13

کنسول خانگی wii یا همان Nintendo Wii که بعضی ها به آن Nintendo 3 هم میگویند در تاریخ ۲۸ آبان ۱۳۸۵ که به میلادی ۱۹ نوامبر ۲۰۰۶ است برای اولین بار در آمریکا و در عرض ۳ هفته در سرتاسر جهان در فروشگاه ها قابل خرید بود.

در ایران هم تقریبا ۲ الی ۶ هفته دیگر با قیمت های حدود ۶۰۰ هزار تومان قابل خریداری بود ولی از آنجا که ایرانیان از قدیم به کنسول های شرکت Nintendo مانند Nintendo1 و Nintendo2 اعتماد خوبی نداشتند و استقبال نمیکردند از این کنسول هم آنچنان استقبال نشد.

البته شرکت Nintendo در قبل کنسول های موفق دیگری را مانند NES ، SNES، N64، GC و همچنین DS را عرضه کرده بود و با موفقیت بسیاری روبه رو شد. این کنسول جدید هم با ایده جدید خود که همان کنترلر متفاوت آن است رقیب سر سختی برای کنسول های مایکروسافت و سونی شد.

شرکت Nintendo هیچ وقت از سخت افزار های فوقالعاده قدرتمندی استفاده نکرده هست به طوری که شاید بتوان گفت قدرت یک کنسول PS3 به اندازه ده ها کنسول Wii و DS هست ولی این شرکت با داشتن ایده های جالب و خالقیت بالا توانسته است این قدرت سخت افزاری کم را مهار کند و با آن بازی های جالب و سرگرم کننده ای را تولید کند تا هم گیمر ها راضی باشند و هم خود شرکت سود خوبی نصیب اش شود.
منبع: گویا آیتی
منبع: مرکز بازی های رایانه ای

نام مدیر مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات کنسول بازی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *