آراد برندینگ
خانه / کنسول بازی ps4 / فروشگاه کنسول بازی psp و ps4

فروشگاه کنسول بازی psp و ps4

دو کنسل بازی psp و ps4 با هم چه تفاوتی دارند؟ کنسول بازی psp بخرم یا پلی ۴؟ کنسول بازی ps4 و psp ساخت چه شرکتی هستند و ویژگی آن ها در چیست؟
کنسول بازی پی اس پی و پی اس ۴ هر دو ساخت شرکت سونی از برند play station می باشند این کنسول ها از لحاظ زمان ورود به کشورمان تقریبا پشت سر هم می باشند و چندی بعد از پی اس ۴ کنسول psp نیز وارد بازار ایران نیز گشت و توانستند فروش خوبی داشته باشند.

کنسول psp بخرم یا ps4؟

پلی اتیشن همراه یا psp یکی از مدل های جدید برای رقابت با کنسول های قابل حمل در بازرا ساخته شده است که به غیر از بازی امکاناتی شمال پخش فیلم و آهنگ را دارد و می تواند یک میدیا پلیر همرا در سفر هم باشد و این کنسول بیشتر برای افرادی مکناسب است که سفر زیادی دارند ولی نمیتوانند از بازی دست بکشند و از امکانات جانبی با خرید یک gps ارزان قیمت برای کنسول می توانید آن را در سفر به یک دستیار تبدیل کنید اما اگر شما به مسافرت علاقه ای ندارید و دوست دارید در منزل به بازی بپردازید کنسول بازی ps4 یک غول در زمینه بازی های رایانه ای در منزل میس باشد کیفیت گرافیکی این کنسو بسیار بالاست و از دو طریق هارد دیسک داخلی و نوار های بازی می توانید از بازی لذت ببرید.
از لحاظ قیمتی ان چیز که مسلم است کنسول بازی psp نسبت پلی ۴ قیمت پایینتری دارد اما هر کدام برای ویژگی و کاربرد به خصوصی طراحی و ساخت شده اند و هر کدام سلیقه خاص خود را طلب می کنند.
منبع: مرکز بازی های رایانه ای

مطلب پیشنهادی

کنسول بازی ps4 و ps3

قیمت کنسول بازی ps4 و ps3

آیا می دانید قیمت کنسول بازی ps4 بالا می باشد یا قیمت انواع کنسول بازی …

پاسخی بگذارید