مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات کنسول بازی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کنسول بازی wii در بازار

13

برای اطلاع از شرایط و قیمت کنسول های بازی wii در بازار با ما در تماس باشید.
اطلاعاتی که قبل از خرید باید به آنها توجه کنید
قبل از خرید به طور کلی باید به ۲ چیز توجه کنید که مهم ترین آنها هست:
۱- کپی خور بودن (که اگر مایل به استفاده از کنسول کپی خور هستید ، در پایین توضیح میدهیم)
۲- رجین
اول اینکه کپی خور چیست؟ به زبان خیلی ساده و روان کپی خور یا همان هک روشی است که بتوان با کنسول دیسک بازی های که افراد غیر رسمی آنها را کپی و به قیمت یک دهم قیمت بازی به فروش میرسانند اجرا کرد را کپی خور میگویند. حالا این کپی خور کردن و هک کردن میتواند به روش های زیادی مثله نرم افزاری یا سخت افزاری همانند مودچیپ انجام گردد.

به طور مثال عکس بالا یک مودچیپ هست که به کنسول wii وصل شده هست و بدون آن نمیتوانید بازی های کپی را اجرا کنید و باید بازی های اصل را خریداری کنید که قیمت آن حدود ۶۰ دلار میباشد. البته الان خیلی از روش مودچیپ استفاده نمیشود و از روش نرم افزاری برای هک این کنسول استفاده میکنند.
گزینه بعدی که باید مد نظر بگیرید رجین کنسول هست که بیشر برای افرادی که میخواهند ازکنسول های غیر کپی خور استفاده کنند مهم هست چرا که در کنسول های کپی خور با انواع نرم افزار ها میتوان انواع بازی ها را اجرا کرد که در غیر اینصورت بهتر است رجین UC یا PAL خریداری کنید.

برای اجرای بازی های این کنسول به طور کلی به ۲ روش میتوانید انجام دهید که یکی همانطور که در بالا گفتیم بدون مودچیپ میتوان بازی های خود را به وسیله Homebrew های هکری اجرا کنند و دیگر راه کسانی هم که موچیپ دارند احتیاجی به Homebrew نیست و میتوانند بازی را یک راست درون کنسول قرار بدند و بازی کنند.
اسم معرف و بهترین Homebrew هایی که به وسیله آنها میتوان بازی های کپی را اجرا کرد NeoGamma یا BackupLauncher هست که برای دانلود آنها میتوان در گوگل جستجو کنید ، البته باید توجه کنید که در قبل HBC را روی کنسول نصب کرده اید یا خیر.
منبع: گویا آیتی
منبع: مرکز بازی های رایانه ای

نام مدیر مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات کنسول بازی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *