مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات کنسول بازی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مقایسه قیمت ارزان کنسول بازی kinect

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت دستگاه kinectکارایی دستگاه کینکت
کنسول بازی

قیمت کنسول kinect در بازار به چه صورت است؟ آیا کنسول بازی kinect قیمت ارزان هم دارد؟ بازیکنان این کنسول به دنبال چه چیزی از این کنسول هستند؟ اخبار جدید را دربازه کنسول بدانید.
کنسول بازی کنیکت یک کنسول بازی نیست که مردم آن را به اشتباه کنسول بازی می پندارند کنسول بازی kinect یکی از لوازم جانبی کنسول ایکس باکس می باشد و این دستگاه شامل چند دوربین و میکروفن هست که بازیکن با تغییر صدای خود و حرکات بدن می تواند بازی انجام دهد این دستگاه مجهز به دوربین مادون قرمز هم هست که در شرایط نور نامناسب می تواند بازیکن را به خوبی ببیند.
کنیکنت به تنهایی هم در بازار فروخته می شود یا همراه کنسول هم موجود می باشد.

قیمت دستگاه kinect

دستگاه کینکت به دلیل اینکه هنوز در بین بازیکنان شناخته نشده است و آن جور که لیقات اوست از او استقبال نشده است هنوز قیمت پایینی دارد شما شاید قیمتی که باورتان نشود این همه امکگانات روی این دستگاه را با این قیمت می فروشند اما به هر حال اگر به دنبال خرید این دستگاه برای کنسول خود هستید پیشنهاد می شود که کل قیمت ها را گرفته و سپس اقدام به خرید نمایید.

کارایی دستگاه کینکت

این دستگاه جز لوازم جانبی برای کنسول بازی ایکس باکس است و کارایی کنسول ایکس باکس را برایتان چندین برابر می کند و در حین بازی هم از کارایی آن شگفت زده می شوید برای مثال دستگاه کینکت برای ایکس باکس مانند هندزفری است برای گوشی موبایلتان و خیلی بیشتر هم پس خرید این دستگاه ضروری نیست اما میتواند کنسول بازی ایکس باکستان را متحول کند و قیمت آن هم بسیار مناسب است خودتان با قیمت گرفتن می فهمید.
منبع: مرکز بازی های رایانه ای

نام مدیر مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات کنسول بازی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *